Iniekcje z kwasu hialuronowego

INIEKCJE KWASU HIALURONOWEGO

ZABIEGI DOPASOWANE DO POTRZEB
Iniekcje wypełniaczy uzupełniają straty własnego kwasu hialuronowego (1), wygładzają zmarszczki lub przywracają utraconą objętość (3).

100% PACJENTÓW ZADOWOLONYCH
Z NATYCHMIASTOWYCH REZULTATÓW*
98% PACJENTÓW ZADOWOLONYCH PO 18 MIESIĄCACH OD INIEKCJI*

DOSKONAŁA TOLERANCJA *
WIDOCZNE EFEKTY*

Skala Lemperle: Skala opisująca głębokość zmarszczek **

5=bardzo głębokie, 4=głębokie, 3=średnio głębokie, 2=płytkie, 1=brak

 

ZABIEGI W PRAKTYCE

Zabiegi preparatami FILORGA są wykonywane w gabinecie przez wykwalifikowanego lekarza medycyny estetycznej. Lekarz, po konsultacji, indywidualnie dobierze preparat do potrzeb pacjenta.

Konsultacja trwa od 15 do 30 minut. Aby zachować naturalne rysy twarzy i uniknąć nadmiernej korekcji lekarz może zaproponować kolejne spotkanie w celu ewentualnego dostrzyknięcia preparatu.

Dla zapewnienia komfortu pacjenta lekarz może zaaplikować znieczulenie miejscowe.

Środki ostrożności: Po zabiegu nie nakładaj makijażu na skórę przez 12 godzin, unikaj nadmiernej ekspozycji na słońce i promienie UV, nie chodź do sauny lub łaźni tureckiej przez tydzień od zabiegu

1/ ART-FILLER® Fine lines to wyrób medyczny przeznaczony do wygładzenia zmarszczek powierzchownych i wypełnienia niewielkich ubytków (kurze łapki i drobne zmarszczki wokół ust).
2/ ART-FILLER® Universal to wyrób medyczny przeznaczony do wypełnienia średnio głębokich i głębokich zmarszczek i fałd oraz do zwiększenia objętości ust i poprawy ich konturu.
3/ ART-FILLER® Lips to wyrób medyczny przeznaczony do zwiększenia objętości i/lub poprawy konturu ust oraz wypełnienia średnio głębokich i głębokich zmarszczek i fałd.
4/ ART-FILLER® Volume to wyrób medyczny przeznaczony do odbudowy utraconej objętości twarzy.

Wyroby medyczne ART-FILLER® podlegają regulacjom prawnym odnoszącym się do produktów oznaczonych znakiem CE.

Zapytaj o poradę lekarza wykonującego zabiegi.

Działania niepożądane mogą wystąpić natychmiast lub z opóźnieniem. Najczęstsze działania niepożądane to (niepełny wykaz): reakcje zapalne skóry (zaczerwienienie, obrzęk, rumień), którym może towarzyszyć świąd, ból podczas uciskania w miejsce wstrzyknięcia. Reakcje te mogą utrzymywać się przez tydzień. Odbarwienia w miejscu iniekcji. Zgrubienia lub guzki w miejscu wstrzyknięcia. Przypadki martwicy w obszarze gładzizny, ropień, ziarniniak oraz nadwrażliwość. Należy brać pod uwagę potencjalne ryzyko wystąpienia działań niepożądanych. Należy niezwłocznie zgłosić wystąpienie wszelkich działań niepożądanych swojemu lekarzowi.

Dodaj komentarz

Kiedy dostępny? Zostaw swój email. Poinformujemy Cię kiedy produkt będzie dostępny.
Email Mail zostanie wykorzystany tylko i wyłącznie do informowania Cię o dostępności produktów.